Pergola Top Prima

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z zakończonego niedawno montażu pergoli lamelowej Top Prima.

Meble Rondo

Zbliżający się okres wiosenno-letni zachęca nas do częstszego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zarówno pergola jak i markiza pomogą nam stworzyć przyjemne i jedyne w swoim rodzaju miejsce do wypoczynku a dopełnieniem powinny być meble – i to jakie meble!

Dni Otwartych Markiz 2020

Z uwagi na obecna sytuację związaną z pandemią chcielibyśmy poinformować o zmianie FORMUŁY wydarzenia DNI OTWARTYCH MARKIZ!

Zabudowa boczna - szyby bezramowe

W ostatnich latach coraz większą rolę na rynku polskim odgrywają pergole. Klasyczne zabudowy wolnostojące lub montowane do ściany mogą przesłaniać znacznie większe powierzchnie niż klasyczne markizy stąd tak wielkie zainteresowanie tego typu osłonami. Pergole zarówno w wersji wolnostojącej jak i montowanej do ściany umożliwiają zabudowę o dodatkowe systemy boczne w zależności od potrzeb.

Pergola SB400 oraz markiza Top Satin

Czas na kolejne zdjęcia z naszej realizacji. Tym razem przedstawiamy Państwu pergolę lamelową polskiego producenta oraz markizę Top Satin w pełnej okrągłej kasecie na ramiona oraz poszycie. Duet w postaci stałego zadaszenia z obracanym dachem lamelowym oraz markiza, której trzy i pół metrowy wysięg zakrywa pozostałą część tarasu tworzy spójną i funkcjonalną całość.

Pergola Soft

Materiałowa pergola idealnie współgrająca ze współczesną architekturą, której konstrukcja wyróżnia się lekkością i pięknym designem. W zależności od potrzeby poziomy dach materiałowy można zwijać lub rozwijać za pomocą silnika elektrycznego. Zastosowana tkanina, zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym a dzięki unikalnym właściwościom jest w pełni wodoszczelna. Pergola występuje w wersji wolnostojącej, przyściennej oraz jako system dachowy montowany do wnęki.

W naszej kolejnej realizacji moduł dachowy pergoli Soft został zamontowany do przydomowej wnęki. Pełna automatyka oraz oświetlenie w postaci punktów LED sprawia, że zadaszenie staje się w pełni funkcjonalne niemal o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem podobnej przestrzeni na swoich tarasach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Markiza Trentino

Kwadratowa markiza niemieckiego producenta charakteryzuje się doskonałym designem oraz dużymi możliwościami gabarytowymi. Wybór koloru konstrukcji, materiału oraz możliwość doposażenia markizy w dodatkowe czujniki pogodowe, oświetlenie LED i silnik elektryczny – to wszystko tworzy markizę o wysokim standardzie jakości i funkcjonalności.

Pergola SB 400 z dodatkowymi osłonami bocznymi

Pergola SB400 jest produktem polskiego producenta posiadającym obracane aluminiowe lamele, które w pozycji zamkniętej tworzą wytrzymałą przesłonę przeciwsłoneczną oraz przeciwdeszczową.