• Promocje
  • Posted
  • Czytany 896 razy

Twoja bezpieczna przestrzeń

Twój DOM i Twój Taras to Twoja bezpieczna Przestrzeń.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz ograniczonymi możliwościami kontaktów osobistych - proponujemy optymalne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł bezpiecznie wykonać zadaszenie swojego tarasu i cieszyć się nim wiosną i latem.

1. ZADZWOŃ lub NAPISZ MAILA – umów wizytę naszego eksperta u siebie na tarasie, wpuść nas na taras bez wychodzenia z domu, my wykonamy pomiar, a całą resztę ustalimy telefonicznie lub mailowo. Montaż może odbyć się dokładnie na tych samych zasadach.

2. Skontaktuj się z nami i umów się na wirtualne spotkanie z naszym ekspertem w sieci poprzez Google Hangouts Meet, Skype lub Messenger. Podczas rozmowy miej przygotowane zdjęcie miejsca, które potencjalnie chcesz zadaszyć oraz przygotuj wstępnie wymiary – przede wszystkim szerokość, wysięg oraz wysokości. My postaramy się zaproponować najbardziej optymalny rodzaj zadaszenia oraz wspólnie przedyskutujemy wszelkie kwestie.

Ponadto, dzięki uprzejmości firm współpracujących udało nam się zatrzymać ofertę promocyjną, ze wszelkimi RABATAMI, które przygotowaliśmy na Dni Otwartych Markiz. Okres promocyjny obowiązuje do końca kwietnia 2020 roku. Opis promocji znajduje się na stronie: https://www.markizy-poznan.pl/blog/promocje/640-dni-otwartych-markiz-2020

Ostatnio zmieniany środa, 25 marzec 2020 21:16
(0 głosów)