• ogólna
  • Posted
  • Czytany 4293 razy

.

Firma Monolith istnieje na rynku już 27 lat. Specjalizujemy się zabudową tarasów w zakresie markiz, pergoli oraz innych systemów przeciwsłonecznych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Nasze zdobyte doświadczenie, setki wykonanych pomiarów oraz realizacje, które za każdym razem wydają się inne i unikatowe nauczyły nas najefektywniejszego podejścia do naszego klienta. Poprzez ciągłe doskonalenie zarówno naszej wiedzy jak i poznawanie tego co jest na czasie oferujemy produkty na najwyższym poziomie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów, które pozwolą cieszyć się tarasem. Usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów począwszy od doradztwa, po pomiar aż po stały kontakt z klientem do momentu ukończenia współpracy oraz montażu przez naszą wykwalifikowaną ekipę montażową.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełną ofertę naszych produktów. Siedziba naszej firmy znajduję się w Przeźmierowie pod Poznaniem oraz w Łodzi, jednak naszą usługę rozszerzamy na teren całej Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Ostatnio zmieniany sobota, 22 luty 2020 00:01
(0 głosów)