Markizy to zbawienny chłód, cień i bezpieczeństwo - dla Ciebie, dla Twojej rodziny, dla Twoich klientów. Dom, mieszkanie, sklep, restauracja czy kawiarnia będą ładniejsze, a przebywanie w nich będzie przyjemniejsze. Nowoczesne markizy wykonane z najlepszych i najciekawszych wzorniczo tkanin na rynku dodają blasku i doskonale komponują się z elewacją budynku, a ich sprawdzona konstrukcja zapewnia wieloletnią bezproblemową obsługę.

Nowoczesne markizy doskonale zdobią każdą posesję, wystarczy skorzystać z pomocy fachowców z naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu. Markizy chronią tarasy, balkony, witryny sklepowe i inne przeszklone pomieszczenia przed nadmiernym bezpośrednim naświetleniem promieniami słonecznymi. Chodzi nie tylko o komfort i dający ulgę cień, ale również - o ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Dzięki markizom nawet w upalne dni znajdą Państwo miejsce do komfortowego odpoczynku, pracy i zabawy.

Markizy chronią również przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń. Ma to szczególne znaczenie w budynkach z dużymi oknami, zorientowanymi w kierunku południowym i zachodnim. Ponadto, należy dodać, że tkaniny stosowane w naszych markizach nie przepuszczają wody. Sprawia to, że nawet w deszczowe popołudnie możemy posiedzieć sobie na tarasie pod naszą markizą.

Jednym stwierdzeniem markizy to najpiękniejsze, najprostsze i najpraktyczniejsze zaaranżowanie naszego tarasu, upiększenie domu oraz ochrona przed słońcem i deszczem.

Sprzedawane markizy możemy podzielić na markizy tarasowe bez kasety lub w kasecie, markizy balkonowe, markizy koszowe, markizy boczne, markizy pionowe, markizy na ogród zimowy i markizy wolnostojące.

 

Markizy tarasowe bez kasety

 

Markizy tarasowe w kasecie i półkasecie

 

Pozostałe markizy