Markilux Planet
Markilux Planet

Markilux Planet

Markilux Planet jest to wyjątkowa markiza posiadająca unikatowy design. Przyciąga wyglądem i staje się niepowtarzalnym elementem architektury w każdym miejscu w którym tylko stanie.

Podstawę konstrukcji Markilux Planet stanowi przekrzywiony słup, który montujemy do podłoża. Do tak zamontowanej konstrukcji instalowana jest później markiza. Markilux Planet możemy wyposażyć w system obrotowy Easy Go – 335 stopni – dzięki czemu będziemy mogli w każdej chwili obrócić całą konstrukcję wraz z markizą o 335 stopni. Cień pada wszędzie tam gdzie jest pożądany.

Design

Markilux Planet została wyróżniona nagrodą PLUS X AWARD jako „Najlepszy Produkt Roku”. Nadaje się ona jako idealny element aranżacyjny w ogrodach jak również w hotelarstwie i gastronomii.  Funkcjonalna, o niepowtarzalnym wyglądzie i eleganckim stylu. Styl markilux planet harmonizuje optymalnie z designem markiz Markilux.  W standardzie dostępne są trzy kolory standardowe oraz cztery kolory lounge.

Markilux Planet
Markilux Planet

Technika

Markilux Planet można zakupić w dwóch wersjach: jako stała markilux fix lub opcjonalnie obracana do 335° jako markilux planet flex. Do montażu markilux planet wymagany jest fundament betonowy.

Do konstrukcji Markilux Planet możemy dobrać sobie markizy z kolekcji Markilux. W zależności o modelu markizy możliwe są wielkości szerokość od 400 cm do 610 cm, wysięg do 400 cm. Możliwe jest także zastosowanie opuszczanej falbany Schattenplus.

Galeria

Ostatnio zmieniany niedziela, 09 kwiecień 2017 14:29
(0 głosów)

Artykuły powiązane