Markizy markilux to znana niemiecka marka i czołowy światowy producent markiz. Jakość wykonania, nowinki i rozwiązania technologiczne to podstawowe wartości którymi kieruje się Markilux. Od ponad ćwierćwiecza dba o to, aby życie na balkonie i tarasie sprawiało jeszcze większą przyjemność.

Wszystkie niezwykle żywotne, lekkobieżne i przemyślane stelaże i elementy mechaniczne konstruowane i produkowane są we własnym zakładzie – pod wymiar i zgodnie z życzeniami klientów. Innowacyjne poszycia markiz markilux również pochodzą z działu wdrożeń i produkcji w ośrodku Emsdetten w Münsterland, gdzie zatrudnionych jest ponad 800 pracowników.

Innowacja -Markizy markilux to nie wytwór przypadku. W każdym z naszych produktów znajdują się innowacje techniczne, potrzebne przy określonym zastosowaniu. Staramy się już dzisiaj rozpoznać wyzwania, jakie przyniesie jutro.

Design - Produkty markilux cechuje ponadczasowy design. Nowoczesność i klasyka łączą się w idealny produkt dla Twojego domu. Dlatego motywem przewodnim markilux jest orientacja na nowoczesną architekturę i design. Granice między wnętrzami i powierzchniami zewnętrznymi coraz bardziej się zacierają, dlatego systemy zacienień odgrywają coraz większą rolę. Ich zadaniem jest łączenie budynków i ogrodów w harmonijne formy i kolory. Aby to zadanie zrealizować współpracujemy z renomowanymi designerami i tworzymy piękne formy z techniki i tkaniny.

Funkcja - Technika markilux jest stworzona z myślą o długim funkcjonowaniu. Najwyższe wymogi, jakie muszą spełniać wykorzystywane materiały, zapewniają długoletnie bezawaryjne działanie.

Bezpieczeństwo - Sprawdzona jakość z zakładu posiadającego odpowiednie certyfikacje, a także certyfikaty niezależnych instytutów dokumentują jakościowe zobowiązania. Dzięki jedynemu w swoim rodzaju wykonaniu, produkcji tkanin i budowie markiz w jednym zakładzie, powstają produkty, które nie pozostawiają nic do życzenia.