Markilux Planet jest to wyjątkowa markiza posiadająca unikatowy design. Przyciąga wyglądem i staje się niepowtarzalnym elementem architektury w każdym miejscu w którym tylko stanie.

Podstawę konstrukcji Markilux Planet stanowi przekrzywiony słup, który montujemy do podłoża. Do tak zamontowanej konstrukcji instalowana jest później markiza. Markilux Planet możemy wyposażyć w system obrotowy Easy Go – 335 stopni – dzięki czemu będziemy mogli w każdej chwili obrócić całą konstrukcję wraz z markizą o 335 stopni. Cień pada wszędzie tam gdzie jest pożądany.

Design

Markilux Planet została wyróżniona nagrodą PLUS X AWARD jako „Najlepszy Produkt Roku”. Nadaje się ona jako idealny element aranżacyjny w ogrodach jak również w hotelarstwie i gastronomii.  Funkcjonalna, o niepowtarzalnym wyglądzie i eleganckim stylu. Styl markilux planet harmonizuje optymalnie z designem markiz Markilux.  W standardzie dostępne są trzy kolory standardowe oraz cztery kolory lounge.

Markilux Planet
Markilux Planet

Technika

Markilux Planet można zakupić w dwóch wersjach: jako stała markilux fix lub opcjonalnie obracana do 335° jako markilux planet flex. Do montażu markilux planet wymagany jest fundament betonowy.

Do konstrukcji Markilux Planet możemy dobrać sobie markizy z kolekcji Markilux. W zależności o modelu markizy możliwe są wielkości szerokość od 400 cm do 610 cm, wysięg do 400 cm. Możliwe jest także zastosowanie opuszczanej falbany Schattenplus.

Galeria