O firmie RONDO

Rondo Polska jest firmą rodzinną produkującą meble oraz akcesoria ogrodowe powstałą w 1990 r. Współwłascicielami firmy są ojciec i syn - Waldemar oraz Marcin, dla których jakość jest najważniejszą cechą produktu.

Wyjątkowość wyrobów uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych techonologii i wysokich kwalifikacji pracowników firmy. Wszystkie meble zostały wykonane z drewna Robinii akacjowej. Jest ona często potocznie, ale nieprawidłowo nazywana akacją (oraz błędnie kojarzona z akacją wietnamską). Drewno Robinii odznacza się wyjątkową odpornością na zmienne warunki pogodowe, charakterystyczne dla naszej strefy klimatycznej.

Ze względu na szerokie zastosowanie drewna Robinii wykorzystuje się je do budowy mostów, placów zabaw, słupów, masztów i sprzętu sportowego. Robinia jest lekkim, twardym, jasnej barwy, odpornym na gnicie drewnem. Meble firmy Rondo są również zabezpieczane oraz konserwowane impregnatem (środkiem na bazie oleju i wosku). Dzięki temu mogą Państwo przez długi okres czasu cieszyć się idealnym wyglądem mebla, bez obaw o jego kłopotliwą pielegnację czy zmianę pierwotnego wyglądu. Taki impregnat nie tylko chroni, ale również przedstawia piękno i prostotę struktury naturalnego drewna Robinii. 

(0 głosów)