Pergotela to otwierane zadaszenie typu pergola w wersji ekonomicznej. Chroni zarówno przed promieniami słonecznymi jak i przed deszczem (woda odprowadzana bezpośrednio z tkaniny na jeden z boków zadaszenia).

Dzięki wyjątkowym możliwością technicznym – możliwy wysięg do 620 cm, Pergotela stanowi ciekawą alternatywę dla markiz tarasowych (które nie mają szans osiągnąć tak dużego wysięgu). Maksymalna szerokość pergoli to 700 cm. Dzięki podparciu konstrukcji nogami uzyskujemy przy Pergoteli system w pełni odporny na wiatr.

Pergotele możemy zamontować jako konstrukcję wolnostojącą, jako konstrukcję z jednej strony zamontowaną do elewacji z drugiej podpartą na stopach lub jako samo zadaszenie do już istniejącej konstrukcji drewnianej lub aluminiowej. Sterowanie pergoli odbywa się ręcznie za pomocą sznurka lub zdalnie poprzez silnik sterowany przewodowo lub radiowo.

Wymiary

Maksymalna szerokość to 700 cm. Maksymalny wysięg 620 cm

Pergola Pergotela
Pergola Pergotela

Kolor konstrukcji

Pergoleta w standardzie wykonywana jest w kolorach: RAL 9010 – kremowo/biały, RAL 9006 srebrny, RAL 8019 brązowy oraz antracytowy metalik. Istnieje możliwość polakierowania konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL za dopłatą.

Poszycia

Pełna paleta tkanin z kolekcji Dickson lub OPATEX – tkanina gumowana

Wygląd Pergoteli jest wyjątkowy, a jej konstrukcja prosta i łatwa w obsłudze i funkcjonowaniu. Produkt jest trwały i wytrzymały, a dodatkowo tańszy niż klasyczne pergole.

Galeria