Rolety dzień i noc
Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc (Night & Day) to jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Jest to praktyczny system przesłon okiennych, pozwalający samodzielnie regulować rozproszenie światła w każdym wnętrzu. Tkaniny wykorzystywane przy produkcji rolet dzień i noc ułożone są w poziome pasy.

Roleta Night & Day jest typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala dzięki różnej absorpcji światła na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym zapotrzebowaniem.

Dzien Noc b
Rolety dzień i noc

W kolekcji tkanin znajdują się specjalnie wyselekcjonowane tkaniny odpowiadające nowoczesnym trendom, stanowiące idealny dodatek do niemal każdego wnętrza. Rolety Night & Day dostępne są w 8 różnych modelach, w zależności od potrzeb mogą one występować w formie rolet wolnowiszący, rolet w kasetkach z prowadnicami płaskimi lub przestrzennymi lub w kasetach bez prowadnic z belką obciążeniową.

Maksymalny możliwy wymiar do osiągnięcia w jednym elemencie w przypadku rolet dzień i noc to 230 cm szerokość oraz 230 cm wysokość.

Galeria

Ostatnio zmieniany niedziela, 27 sierpień 2017 17:17
(0 głosów)

Artykuły powiązane