Żaluzje aluminiowe, żaluzje okienne
Żaluzje poziome aluminiowe

Żaluzje aluminiowe, żaluzje okienne

Żaluzje poziome aluminiowe to od wielu lat jedne z bardziej popularnych i praktycznych systemów wewnętrznych osłon okiennych. Choć aluminiowe żaluzje są dostępne na rynku od wielu lat, to nadal cieszą się wśród klientów ogromną popularnością.

Dzieje się tak w głównej mierze dlatego, iż łączą one wiele zalet: pozwalają na łatwą regulację ilości światła dziennego, które dociera do wnętrza pomieszczenia, są trwałe oraz bezawaryjne i występują w wielu wersjach kolorystycznych.

Lekka konstrukcja żaluzji sprawia, że nadają się one do każdego rodzaju pomieszczeń, a bardzo dobre właściwości ochrony wnętrza przed nagrzewaniem i działaniem promieni UV sprawiają, że przebywanie w pomieszczeniu wyposażonym w żaluzje poziome staje się dużo przyjemniejsze. Użyte do produkcji żaluzji materiały są wysokiej jakości co gwarantuje długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie produktu przez lata.

Różnorodność kolorów, rozwiązań technicznych oraz sposobów wykończenia umożliwia dobór żaluzji do niemal każdego wnętrza lub okna. Stosowane w naszych żaluzjach aluminiowe lamele szerokości 16mm, 25mm oraz 50mm charakteryzują się duża wytrzymałością na uderzenia, zagięcia oraz wilgoć. W skład naszej kolekcji wchodzą lamele o gładkich i metalicznych kolorach, perforowane oraz drewnopodobne.

Charakterystyka:

  • dostępne maksymalne wymiary: szerokość: 300 cm wysokość 400 cm
  • montaż: skrzydło okienne, ściana, sufit
  • sterowanie: łańcuszek lub silnik elektryczny (do żaluzji 50mm)
  • rodzaj taśm: aluminium 16, 25 i 50mm
  • charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną
  • duży wybór kolorów
  • wysoka żywotność

Galeria:

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 03 wrzesień 2017 15:57
(0 głosów)