Żaluzje poziome drewniane
Żaluzje poziome drewniane

Żaluzje poziome drewniane

Żaluzje poziome drewniane to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancki, ciepły i wyjątkowy styl wykończenia wnętrz. Stwarzają niepowtarzalny i klimatyczny nastrój oraz idealnie komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach.

Żaluzje produkowane są ze specjalnego gatunku drewna Basswood, czyli lipy występującej na terenach północnej Ameryki. Drewno to wykorzystywane jest w wielu dziedzinach, między innymi do produkcji instrumentów muzycznych oraz naszych żaluzji. W naszej ofercie znajdą Państwo także ciekawe żaluzje wykonane ze specjalnie prasowanego bambusa charakteryzujące się oryginalnym wyglądem.

Firma Monolith oferuje Państwu żaluzje drewniane o szerokości lamel 25 mm i 50 mm. Kąt położenia lamel regulowany jest drewnianym pokrętłem lub sznurkami, a podnoszenie i opuszczanie sznurkiem. Żaluzje można montować zarówno do ramy okna jak i do ściany czy też sufitu. W opcji wyposażenia jest możliwość zastosowania w żaluzjach silnika elektrycznego.

Charakterystyka

  • bogata gama odcieni drewna do wyboru
  • sterowanie sznurkiem lub pokrętłem i sznurkiem
  • do wyboru szerokość listków 25 i 50 mm
  • możliwość regulacji dopływu światła i osłony przed słońcem
  • jako opcja dodatkowa możliwość zastosowania prowadzenia bocznego oraz mocowania dolnej rynny w celu utrzymania żaluzji bezpośrednio przy szybie w momencie uchylania okna
  • do wyboru także żaluzje poziome bambusowe

Galeria:

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 27 sierpień 2017 17:19
(0 głosów)