Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne
  • Rolety
  • Posted
  • Czytany 2287 razy

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to bardzo skuteczna ochrona pomieszczeń przez słońcem. Rolety doskonale izolują Twój dom od niepożądanych czynników zewnętrznych takich jak hałas, niskie temperatury (doskonała izolacja termiczna – latem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, a zimą zapobiegają utracie ciepła), opady, kurz czy też silny wiatr.

Dzięki roletom możesz odciąć się całkowicie od świata zewnętrznego ponieważ zamykają one dopływ światła w 100%. Rolety okienne są jednocześnie dobrym zabezpieczeniem przed włamaniem dając poczucie bezpieczeństwa - zwłaszcza w budynkach parterowych. Sprawdzają się również  jako zabezpieczenie okien w obiektach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Rolety można wyposazyć w dodatkowe zabezpieczenia utrudniające ich zrolowanie od dołu.

Rolety zewnętrzne / rolety okienne oferowane przez firmę Monolith można dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze rolety oferujemy w bogatej  kolorystyce i najwyższej jakości, dzięki czemu będą one służyły przez lata. Szerokie spektrum rozwiązań technicznych umożliwia skorzystanie zarówno z prostych mechanizmów ręcznych, jak i złożonych systemów z napędem elektrycznym wzbogaconych o moduły automatyki. Zautomatyzowany układ podnoszenia i opuszczania rolet może być zintegrowany dla całej posesji. Wykonujemy również przeróbki wcześniej zamontowanych rolet okiennych.

Rolety zewnętrzne montujemy w systemie podtynkowym i natynkowym. System podtynkowy montuje się na etapie budowy, bądź większego remontu czy modernizacji budynku. System natynkowy montujemy zazwyczaj w już istniejących budynkach, nad wnęką okienną.

Rolety okienne

Ostatnio zmieniany niedziela, 03 wrzesień 2017 16:03
(0 głosów)