Markiza Markilux ES-1 to klejnot wśród markiz wykonany w całości ze szczotkowanej stali szlachetnej. Estetyka, w której można się zakochać, jakość na długie lata. Markiza przeznaczona dla Klienta oczekującego najwyższej jakości.

Konstrukcja markizy
Eleganckie i mocne ramiona ze sprężynami pneumatycznymi – prezentują się doskonale nawet, gdy markiza jest rozłożona częściowo. Pomimo niepozornego wyglądu rura nawojowa o średnicy 95 mm, profil przedni i rura nośna są niezwykle odporne na skręcanie. ES-1 jest kasetą na poszycie; okalający daszek wykonany ze stali szlachetnej osłania zarówno poszycie, jak i rurę nawojową.

Szczególne właściwości techniczne
Elementy ramion i przegubów, wszelkie śruby i elementy konstrukcji są wykonane w całości ze szczotkowanej stali szlachetnej V4A: materiał ten jest niezwykle odporny na oddziaływanie agresywnych wpływów warunków środowiskowych. Ramiona są umieszczone w powlekanych teflonem tulejach przegubowych.

Wymiary
Markiza Markilux - ES-1 jest dostępna do maks. szerokości 6,50 m lub z maksymalnym wysięgiem 3,50 m.

Markiza Markilux ES-1
Markiza Markilux ES-1

Wzornictwo
Szlachetne materiały i elegancki wygląd sprawiają fascynujące wrażenie. Eleganckie elementy końcowe można zamówić w wersji wykonanej ze stali szlachetnej, miedzi lub mosiądzu. Falbana wchodzi w zakres dostawy markizy.

Poszycie
W markizach tego modelu mogą zostać wykorzystane dowolne poszycia markilux z oferty poszyć do markiz balkonowych i tarasowych.

Napęd
Markiza jest seryjnie wyposażona w silnik elektryczny i pilota zdalnego sterowania.

Galeria