Markiza Corsica  – markiza w pełnej kasecie aluminiowej z konstrukcją opartą na belce kwadratowej – nowoczesny wygląd, w standardzie listwa oświetleniowa LED!!

Corsica to markiza kasetowa stworzona z myślą o zacienianiu nowoczesnych tarasów. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów gwarantuje markizie niezawodne, wieloletnie działanie. Kaseta systemu oparta została na kwadratowej belce nośnej, co przy dużych gabarytach zapewnia stabilność całej konstrukcji, a jednocześnie znacznie ułatwia jej montaż.

Budowa markizy przewiduje możliwość zamontowania oświetlenia LED, co sprawia, ze użytkownik będzie mógł swobodnie korzystać z uroków letnich wieczorów. Corsica, dzięki swoim walorom estetycznym, poza funkcją zacieniającą, może stanowić również doskonały element dekoracyjny budynku, podkreślając jego indywidualny i niepowtarzalny charakter.

corsica 2
Markiza Corsica

Charakterystyka

 1. Wymiary:          
  1. szerokość 210 cm – 700 cm
  2. wysięg 160 cm, 210 cm, 260 cm, 310 cm lub 360 cm
 2. Kolory konstrukcji: biały RAL 9010, beżowy RAL 1015, brązowy RAL 8014, srebrny/szary RAL 9006, grafit/antracyt strukturalny 71319 (podobny do RAL 7016)
 3. Montaż: ściana, sufit lub krokwie dachowe
 4. Falbana: brak
 5. Napęd ręczny: brak, tylko napęd elektryczny za dopłatą
 6. Kąt pochylenia: regulowany od 5 do 35 stopni
 7. Gwarancja na markizę 2 lata
 8. W standardzie listwa oswietleniowa LED z włącznikiem, w opcji sterowanie na pilota.

Galeria