Jedno z najciekawszych rozwiązań dostępnych na rynku w zakresie osłon tarasowych. W wieloraki sposób pozwala utworzyć cień tak aby był odpowiedni pod dany taras.

Żagle tarasowe są designerskim rozwiązaniem, które sprawdzą się dla każdej powierzchni – restauracyjnej, kawiarnianej czy też domowej. Jest to produkt dla klientów którzy przywiązują uwagę zarówno do funkcjonalności jak i wyglądu.

Dzięki systemowi pozwalającemu regulację wysokości możemy indywidualnie dopasowywać kąt padania promieni słonecznych. Jest to znakomity system kontroli cienia lub osłony przeciwdeszczowej.

Żagiel Soliday A/M

Podstawowa wersja żagla ze sterowaniem manualnym. System wyposażony jest w pakiet zabezpieczający przed samoczynnym zwijaniem.

zagiel 1

Soliday C

W pełni zautomatyzowany system. Dzięki czujnikom wiatru oraz słońca żagiel samoczynnie reaguje gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa. Żagiel posiada zamontowany bom, a dzięki nowoczesnemu olinowaniu żaglowego pozwala na bardzo dokładne napiecie materialu.

zagiel 2

Soliday CS

Żagiel zapewnia wyjątkowo duży obszar zacienienia. Żagiel wyposażony jest w silnik elektryczny ukryty w bomie. Za pomocą sprężyn gazowych jesteśmy w stanie osiagnac obszar zacienienia nawet 56 m2. Żagiel wystepuje w dwóch opcjach – trojkat lub kwadrat.

zagiel 3

Galeria