Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne
  • Rolety
  • Posted
  • Czytany 197 razy

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to bardzo skuteczna ochrona pomieszczeń przez słońcem. Rolety doskonale izolują Twój dom od niepożądanych czynników zewnętrznych takich jak hałas, niskie temperatury (doskonała izolacja termiczna – latem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, a zimą zapobiegają utracie ciepła), opady, kurz czy też silny wiatr.

Dzięki roletom możesz odciąć się całkowicie od świata zewnętrznego ponieważ zamykają one dopływ światła w 100%. Rolety zewnętrzne są jednocześnie dobrym zabezpieczeniem przed włamaniem dając poczucie bezpieczeństwa - zwłaszcza w budynkach parterowych. Sprawdzają się również  jako zabezpieczenie okien w obiektach handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Rolety zewnętrzne firmy Monolith dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasze rolety oferujemy w bogatej  kolorystyce i najwyższej jakości, dzięki czemu będą one służyły przez lata. Szerokie spektrum rozwiązań technicznych umożliwia skorzystanie zarówno z prostych mechanizmów ręcznych, jak i złożonych systemów z napędem elektrycznym wzbogaconych o moduły automatyki.

Rolety zewnętrzne montujemy w systemie podtynkowym i natynkowym. System podtynkowy montuje się na etapie budowy, bądź większego remontu czy modernizacji budynku. System natynkowy montujemy zazwyczaj w już istniejących budynkach, nad wnęką okienną.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 maj 2017 14:07
(0 głosów)