Pergola Soft

Materiałowa pergola idealnie współgrająca ze współczesną architekturą, której konstrukcja wyróżnia się lekkością i pięknym designem. W zależności od potrzeby poziomy dach materiałowy można zwijać lub rozwijać za pomocą silnika elektrycznego. Zastosowana tkanina, zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym a dzięki unikalnym właściwościom jest w pełni wodoszczelna. Pergola występuje w wersji wolnostojącej, przyściennej oraz jako system dachowy montowany do wnęki.

W naszej kolejnej realizacji moduł dachowy pergoli Soft został zamontowany do przydomowej wnęki. Pełna automatyka oraz oświetlenie w postaci punktów LED sprawia, że zadaszenie staje się w pełni funkcjonalne niemal o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem podobnej przestrzeni na swoich tarasach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Markiza Trentino

Kwadratowa markiza niemieckiego producenta charakteryzuje się doskonałym designem oraz dużymi możliwościami gabarytowymi. Wybór koloru konstrukcji, materiału oraz możliwość doposażenia markizy w dodatkowe czujniki pogodowe, oświetlenie LED i silnik elektryczny – to wszystko tworzy markizę o wysokim standardzie jakości i funkcjonalności.

Pergola SB 400 z dodatkowymi osłonami bocznymi

Pergola SB400 jest produktem polskiego producenta posiadającym obracane aluminiowe lamele, które w pozycji zamkniętej tworzą wytrzymałą przesłonę przeciwsłoneczną oraz przeciwdeszczową.

Pergola Premium

Pergola Premium - klasyczna pergola segmentowa, która zapewnia powiększenie powierzchni użytkowej tarasu.

Markiza na dach szklany

Dach szklany Murano Vetro z markizami montowanymi pod konstrukcję jest to idealne rozwiązanie na każde warunki atmosferyczne.

Życzenia Świąteczne

Składamy Państwu Najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszytskiego co anjlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku

Realizacja - Markiza Trentino

Trentino - markiza w pełnej kasecie niemieckiego producenta firmy Lewens. Markiza o dużych możliwościach gabarytowych - aż do 7 metrów szerokości i 4 metrów wysięgu.

Markiza Toscana - realizacja

Idealnym rozwiązaniem na przedłużenie zadaszenia nad tarasem jest markiza montowana do sufitu np. balkonu. Tym bardziej jeśli wykonana jest ona w estetycznej, smukłej i małej kasecie.:) 
Jedna z naszych realizacji – markiza Toscana.