Markilux 879/779 to idealne rozwiązanie stosowane jako ochrona przeciwsłoneczna montowana pod konstrukcją aluminiową czy drewnianą. Dzięki elegancji Markilux 879 czy 779 zadaszenie tarasu będzie perfekcyjne.

Wygląd

Kaseta o ładnej formie z wytłaczanego aluminium jest malowana proszkowo, a po zwinięciu poszycie chronione jest optymalnie przed warunkami atmosferycznymi w zamkniętej kasecie. Boczne prowadzenie poszycia markizy na stabilnych szynach prowadzących z aluminium. Specjalny system przeciwcięgna Vario zapewnia optymalne naprężenie poszycia, gdy markiza jest całkowicie rozłożona. W zależności od konstrukcji może wystąpić zwis poszycia w pozycjach pośrednich. Prawie niewidoczne linki napinające ze stali szlachetnej ograniczają zwis poszycia. Wszystkie elementy konstrukcyjne prawie nie wymagają konserwacji i są zabezpieczone antykorozyjnie.

 

35241
Markiza Markilux 879/779

Wybór tkanin
Możliwe do zastosowania są poszycia z akrylu lub sunsilk snc, jak również specjalna tkanina transolair, która pomimo zacieniania jest przejrzysta w stopniu pozwalającym spoglądać na zewnątrz.

Wymiary
Maksymalna szerokość wynosi 600 cm przy maksymalnym wysięgu wynoszącym 450 cm.

Napęd
Seryjnie markiza wyposażona jest w napęd manualny. Silnik elektryczny z elektronicznym odłączaniem końcowym, oraz alternatywnie silnik radiowy ze zdalnym sterowaniem są dostępne jako wyposażenie specjalne.

Galeria