Markiza Markilux 970 to bardzo dobrze prezentują się markiza w prawie kwadratowej kasecie. Zarówno poszycie jak i ramiona chowają się do kasety tworząc nam kształt idealnie wpasowujący się w każdy taras. Niewielka kaseta oraz design spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającym klientom. 

Design

Markilux 970 to nie tylko osłona, to również element tarasu przyciągający wzrok. Kaseta i panel wypełniający dostępny jest w sześciu kolorach Lounge oraz w kolorach standartowych RAL. Panel wypełniający czołowy można dodatkowo wybrać w oryginalnej kolorystyce – sześć atrakcyjnych kolorów (żółty, zielony, czerwony, purpurowy lub w klasycznej wersji wykończenia pod konstrukcję całej markizy).  Możliwe jest malowanie kasety w kolorach RAL. Do wyboru mają Państwo całą gamę poszyć, zapewniającą odpowiedni nastrój na tarasie.

Wymiary

Markilux 970 posiada wąską kasetę 140 mm wysokości i 260 mm głębokości. Przy szerokości 500 cm, maksymalny wysięg wynosi 300 cm. Obsługa ręczna przy pomocy korby ze stali nierdzewnej w standardzie. Dla większego komfortu możemy markizę wyposażyć w silnik lub silnik radiowy i pilot markilux. Zamykanie kasety wyjątkowo ciche.

Markiza Markilux 970
Markiza Markilux 970

Oświetlenie

Markizę Markilux 970 opcjonalnie możemy wyposażyć  w oświetlenie zintegrowane w markizie. Wówczas jest ono umiejscowione profilu czołowym markizy.

LED spots stwarza możliwość przebywania wieczorami pod markizą, zapewniając nastrojową atmosferę. Dyskretnie wpasowane w linię markizy markilux 970 halogenki oświetlają stylowo miejsce wypoczynku.

LED spots światło ciepłe białe - 2.700 K, Moc 5 Watt/Spot, żywotność  ok. 20.000 godzin

Technika

Markilux 970 wysuwa się początkowo prosto do przodu, po czym dzięki specjalnemu przegubowi uzyskuje swoje uprzednio nastawione nachylenie pomiędzy 5 i 30 stopni. Markilux 970 daje się zamontować zarówno do ściany jak i do sufitu i krokwii. Wytrzymałe ramiona przegubowe wyposażone zostały w specjalnie stworzone przez markilux ściegno Bionic  z włókien HIghtech które zapewnia lekkobieżną i cichą pracę.

Galeria