Otwarta markiza Markilux z pięknym design i nowoczesną technologią otwierania. Mała i elegancka. Idealna na montaż sufitowy.

Design

Markilux 930 swing to mała i elegancka markiza. Dzięki konstrukcji bez rury nośnej jest niezwykle filigranowa. Markilux 930 swing nadaje się przede wszystkim do montażu pod występami dachowymi, gdzie poszycie i technika są dodatkowo chronione. Inteligentny mechanizm uchylny nadaje po zwinięciu szczególnie smukłą linię i płaską formę konstrukcyjną. Podczas rozwijania markiza pozostaje najpierw w pozycji poziomej, a następnie obraca się do ustawionego wcześniej kąta nachylenia. Kąt nachylenia można regulować od 5 do 80° poprzez śruby nastawcze na uchwytach mocujących.

Technika

Markiza Markilux 930 posiada bardzo dobrze skonstruowaną konstrukcję odporną na niekorzystne warunki atmosferyczne. Obijaniu rozwiniętej markizy podczas wiatru zapobiega specjalne zabezpieczenie: Przeguby górnych ramion blokują ostojnice i zwalniają je dopiero przy zwijaniu. Okrągły, zamknięty profil wysięgowy zapewnia wystarczającą stabilność i spokojną optykę. Ergonomiczne ramiona przegubowe gwarantują poza tym dzięki dostosowanemu przenoszeniu sił dobre napięcie poszycia. Markiza nadaje się zarówno do montażu na stropie, jak i do ściany. Przy mocowaniu ściennym może być wyposażona dodatkowo w daszek ochronny, na przykład w nowy dach systemowym markilux.

Wybór tkanin

Dostępne są wszystkie desenie poszycia z akrylu i sunsilk snc z aktualnej kolekcji markilux włącznie z ekskluzywną serią signature. W zakres dostawy wchodzi falbana.

Wymiary

Markilux 930 dostępna jest w maksymalnej szerokości 500 cm. Maksymalny wysięg wynosi 300 cm.

Napęd

Obsługa manualna za pomocą korby ze stali szlachetnej, opcjonalnie z silnikiem elektrycznym lub radiowym z pilotem markilux.

Wyposażenie dodatkowe

  1. Łatwy do zamontowania czujnik słoneczny i wiatrowy służy do inteligentnego sterowania i niezbędnej ochrony.
  2. Przy napędzie ręcznym komfortowa obsługa dzięki pomocy servo
  3. Napęd z silnikiem standartowym (opcjonalnie z automatycznym sterowaniem do prostej, komfortowej obsługi)
  4. Silnik radiowy z pilotem dla większego komfortu obsługi.