Markiza VENUS EVO

Markiza tarasowa Venus EVO to bardzo wysokiej jakości markiza kasetowa. Tkanina zwijana jest do kasety, gdzie jest zabezpieczona przed zabrudzeniem, dzięki czemu poszycie dłużej pozostaje czyste.

Gwarancja na konstrukcję wynosi 5 lat. Przy tej markizie mogą Państwo w standardzie wybrać dowolny kolor lakieru konstrukcji z palety RAL.

Kaseta przy markizie Venus EVO jest bardzo ładna i zgrabna. Zajmuje ona zaledwie 13 cm wysokości – jest to najmniejsza kaseta na rynku. Markiza zabezpieczona jest lakierem odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Śruby wykonane są ze stali nierdzewnej i ocynkowanej. Wszystkie mechanizmy i osłony wykonane są z aluminium – bez zewnętrznych elementów plastikowych.

Przy markizie Venus EVO mamy możliwość zastosowania w opcji opuszczanej falbany do 130 cm w dół. Sterowanie opuszczaną falbaną może odbywać się ręcznie za pomocą korby lub elektrycznie na pilota.

Markiza VENUS EVO
Markiza VENUS EVO

Charakterystyka 

  1. minimalna szerokość 225 cm, maksymalna szerokość 1200 cm (w jednym elemencie największa szerokość 700 cm – przy większych rozmiarach kaseta łączona)
  2. wysięg: 150 cm, 200 cm, 250 cm, 300 cm, 350 cm lub 400 cm
  3. montaż: do ściany, sufitu lub krokwi
  4. 10 lat gwarancji na tkaninę Dickson
  5. 5 lat gwarancji na konstrukcję i napęd Somfy
  6. dowolny kolor konstrukcji RAL w cenie (ponad 200 kolorów)
  7. napęd elektryczny Somfy – na wyłącznik przewodowy w cenie
  8. napęd radiowy na pilota z opcją automatyki pogodowej za dopłatą
  9. wysoka odporność wiatrowa dzięki zastosowaniu stopu aluminium takiego jak w skrzydłach samolotów
  10. kąt pochylenia od 4 do 40 stopni

Galeria