Markiza Markilux 1700 -  to markiza nagrodzona wyróżnieniem red dot design awards za wspaniały design i nominowana do nagrody German Design Awards. Markilux 1700 wygląda po prostu dobrze. 

Jako markiza otwarta elegancka i harmonijna, szczególnie stabilna, nawet na powierzchnie 700 x 400 cm. Przekonajcie się o zaletach tej pięknej markizy i skorzystajcie z możliwości dodatkowego wyposażenia spełniającego indywidualne wymagania.

Konstrukcja i technika

Rura nośna markizy i rura nawojowa zlewają się poprzez boczną kapę w jedną całość. Pięknie uformowany aluminiowy profil wysięgu z rynną deszczową i bocznym odpływem wody dodaje delikatnego charakteru. Kombinacje kolorystyczne z chromowanymi bokami tworzą ciekawe optycznie kompozycje

Poprzez szczególnie stabilną konstrukcję tej markizy można ja stosować do osłony również dużych powierzchni. Wyjątkowa technologia ramion z optymalnym przenoszeniem siły przez ścięgno Bionic wykonane z włókien high-tech. Markiza dostępna jest w kolorach standartowych RAL jak również w kolorach lounge. Poza tym dostępna w wersji stretch.

Wymiary

Markilux 1700 dostępna jest w maksymalnej szerokości 700 cm. Maksymalny wysięg wynosi 400 cm.

Dzięki specjalnej technice ramion przegubowych może być także wykonana jako markilux 1700 stretch z wysięgiem większym od szerokości. markilux 1700 stretch dostępna jest w maksymalnej szerokości 400 cm. Maksymalny wysięg wynosi 400 cm. Większy wysięg niż szrokość to idealne rozwiązanie do wąskich tarasów niszy i balkonów. 

Poszycie

Dostępne są wszystkie desenie z ekskluzywnej serii visutex, sunsilk snc, suvas sns. W zakres dostawy wchodzi falbana.

Napęd

Obsługa manualna za pomocą korby ze stali szlachetnej, opcjonalnie z silnikiem elektrycznym lub radiowym z pilotem markilux

Galeria