Markiza Markilux 1710 to doskonała markiza w półkasecie wykonana z najwyższej jakości materiałów. Swoją elegancją oraz lekkim wyglądem markiza wpasuje się w każdy taras. W razie opadów deszczu kaseta ta chroni zwinięte poszycie markizy a gdy markiza jest rozwinięta rynna deszczowa ukryta w profilu wysięgu odprowadza wodę na boki.

Markilux 1710 jest wyjątkowo stabilna również przy dużych szerokościach. Do zastosowań w niszach i wąskich tarasach i balkonach idealnym rozwiązaniem jest markiza 1710 stretch.

Wygląd

Rura nośna markizy i rura nawojowa zlewają się poprzez boczną kapę w jedną całość. Pięknie uformowany aluminiowy profil wysięgu z rynną deszczową i bocznym odpływem wody dodaje delikatnego charakteru. Kapy boczne dostępne są również jako elementy chromowane co jeszcze bardziej uszlachetnia tą markizę.

Markiza w standardzie wyposażona jest w technologię ramion ze ścięgnami Bionic, które wykonane są z włókien high-tech, wzorujących się na naturze. System  ten zapewnia lekkobieżną i cichą pracę ramion przegubowych.

Markiza dostępna jest w kolorach standartowych RAL jak również w kolorach lounge. Poza tym dostępna w wersji stretch.

Markiza Markilux 1710
Markiza Markilux 1710

Wymiary

Markilux 1710 dostępna jest w maksymalnej szerokości 700 cm. Maksymalny wysięg wynosi 350 cm. Dzięki specjalnej technice ramion przegubowych może być także wykonana jako markilux 1710 stretch z wysięgiem większym od szerokości.

Markilux 1710 stretch dostępna jest w maksymalnej szerokości 350 cm. Maksymalny wysięg wynosi 350 cm.  Przy tej markizie wysięg może być większy niż szerokość. Perfekcyjne rozwiązanie dla wąskich tarasów, niszy i balkonów.

Poszycie

Dostępne są wszystkie desenie z ekskluzywnej serii visutex, sunsilk snc, sunvas snc. Seryjnie montowana falbana.

Napęd

Obsługa manualna za pomocą korby ze stali szlachetnej, opcjonalnie z silnikiem elektrycznym lub radiowym z pilotem markilux.

Galeria:

Film