Meble ogrodowe

O firmie RONDO

Rondo Polska jest firmą rodzinną produkującą meble oraz akcesoria ogrodowe powstałą w 1990 r. Współwłascicielami firmy są ojciec i syn - Waldemar oraz Marcin, dla których jakość jest najważniejszą cechą produktu.

Wykorzystane materiały

Drewno typu Robinia pseudoacacia jest pozyskiwana w stu procentach z polskich lasów ceniona za trwałość oraz strukturę.

Kolory stelaży

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę dostępnych kolorów stelaży:

Kolekcja Toscania

Kolekcja Toscania charakteryzuje się prostym designem, który wpasuje sie w każdy taras.

Kolekcja Nourd

Linia mebli kolekcji Nourd to nic innego jak skandynawski design. Naturalne materiały nasuwają skojarzenia ze skalistym wybrzeżem norweskich fiordów. Kolekcja Nourd jest skonstruowana z zestawów mebli, które pozwalają na złożenie ich w sposób odpowiadający danej przestrzeni - czyli według Państwa uznania. Uniwersalne wzornictwo pozwali wkomponować zestaw w każde wnętrze.

Kolekcja Havana

Kolekcja Havana pięknie wkomponuje się w każdy ogród oraz patio. Komplet ten może się składać z dowolnej ilości mebli powodując, że można ustawić je według swoich własnych upodobań łącząc je w dowolnych konfiguracjach. Lekka aluminiowa rama w kolorze antracytu, na stylowych drewnianych nóżkach, wraz z wygodnymi poduszkami stanowią jedno z wielu możliwości nowoczesnego design’u.

Kolekcja Bouhus

Linia mebli Bouhus to fuzja stylu skandynawskiego lat 60’ z nowoczesnością. Dzięki zastosowaniu różnego wzornictwa wkomponowuje się we wnętrza w bardzo różnym stylu. Eleganckie połączenia kolorów oraz użycie danych materiałów powoduje, że obcowanie z meblami to czysta przyjemność.