Moskitiery

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane to system moskitier, który możemy zastosować zarówno na okna jak i drzwi tarasowe. Moskitiera po złożeniu schowana jest w kasecie.

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe służą do ochrony przed wszelkimi insektami, które podczas gorących dni wpadają do pomieszczeń przez otwarte okna. Moskitiery ramkowe przeznaczone są  do montażu po zewnętrznej stronie okna, do ramy okna.

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne przeznaczone są do montażu na oknach tarasowych klasycznych i przesuwnych oraz ogrodach zimowych. Moskitiera montowana jest bezpośrednio do ramy okna lub ościeży. Profil moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną.

Moskitiera plisowana Zig-Zag

Moskitiera plisowana Zig-Zag, to bardzo praktyczne i eleganckie rozwiązanie zabezpieczenia domu przed komarami, muchami i innymi insektami. 

Moskitiery

Moskitiery to popularny i praktyczny, a często także niezastąpiony, produkt zabezpieczający pomieszczenia przed owadami i insektami. Moskitiery, czyli inaczej siatki przeciwko owadom, stanowią bardzo istotne uzupełnienie nowoczesnej konstrukcji okna i drzwi. Chronią przed uciążliwymi owadami, zapewniając jednocześnie pełen dostęp światła i powietrza do wietrzonego pomieszczenia.

Moskitiery drzwiowe

Drzwi moskitierowe standardowe, na zawiasach, robione na wymiar – max szer. 130 cm, max wys. 250 cm, zbudowane są z lekkiego, estetycznego, a równocześnie bardzo sztywnego profilu aluminiowego.

Moskitiery na okna dachowe

Moskitiery na okna dachowe wykonywane są w formie moskitier rolowanych montowanych najczęściej  po zewnętrznej stronie wnęki okna dachowego. Pozwalają wietrzyć pomieszczenia bez przedostawania się insektów do wnętrza domu. Szczelnie zabezpieczają pomieszczenia.