Pergole

Akcesoria do pergoli

Akcesoria do pergoli wzbogacają ich funkcjonalność i atrakcyjność. Staowia one dodatkowe wyposażenie, ktore jest przedmiotem dodatkowego zamówienia.

Żagle tarasowe

Jedno z najciekawszych rozwiązań dostępnych na rynku w zakresie osłon tarasowych. W wieloraki sposób pozwala utworzyć cień tak aby był odpowiedni pod dany taras.

Pergola Q-bus

Hasło producenta „Niewiarygodnie elastyczny system przeciwsłoneczny” mówi samo za siebie. Jedyna taka pergola w naszej ofercie, która posiada szeroką gamę rozwiązań.

Pergola EVO

Pergola ze zwijanym poszyciem akrylowym na rurę nawojową. Wizualnie jest to delikatna pergola  przypominająca markizę bez kasety, ze stałą konstrukcją w postaci prowadnic i podpór przednich.

Pergola Camargue

Luksusowa oraz elegancka pergola belgijskiego producenta premium RENSON. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pergola Sintesi Ghost

Jedyna na rynku pergola śródziemnomorska, która zwija tkaniny do kaset i chroni je w całości - to Pergola Sintesi Ghost. 

Pergola Sintesi

Delikatna pergola włoskiego producenta, zapewniająca elegancję i wygodę. Pergola Sintesi jest produktem o precyzyjnym prowadzeniu tkaniny, która po zwinięciu łączy w sobie lekkość kształtów z dobrymi właściwościami tkaniny.

Pergola TOP PRIMA

Pergola Top Prima to nowoczesna i elegancka pergola lamelowa. Wykonana jest ona w całości z aluminium z dodatkowymi elementami ze stali nierdzewnej.

Trattoria – włoska pergola

Pergola Trattoria to oryginalna, prosta i funkcjonalna pergola. Idealnie sprawdzi się w ogródkach restauracyjnych i kawiarniach, a także coraz częściej na tarasach w prywatnych posesjach.

Pergola Pergotela

Pergotela to otwierane zadaszenie typu pergola w wersji ekonomicznej. Chroni zarówno przed promieniami słonecznymi jak i przed deszczem (woda odprowadzana bezpośrednio z tkaniny na jeden z boków zadaszenia).