Przesłony wewnętrzne

Żaluzje pionowe - verticale

Verticale, czyli inaczej żaluzje pionowe to praktyczne osłony okienne stosowane przede wszystkim w domach, mieszkaniach, biurach, salach konferencyjnych lub wykładowych. 

Żaluzje aluminiowe, żaluzje okienne

Żaluzje poziome aluminiowe to od wielu lat jedne z bardziej popularnych i praktycznych systemów wewnętrznych osłon okiennych. Choć aluminiowe żaluzje są dostępne na rynku od wielu lat, to nadal cieszą się wśród klientów ogromną popularnością.

Żaluzje poziome drewniane

Żaluzje poziome drewniane to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancki, ciepły i wyjątkowy styl wykończenia wnętrz. Stwarzają niepowtarzalny i klimatyczny nastrój oraz idealnie komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to w chwili obecnej coraz bardziej popularna forma osłony okiennej. Charakteryzują się one elegancją i dużymi wartościami estetycznymi. Doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych jak stylowych wnętrzach. Stanowią pośrednie rozwiązanie pomiędzy tradycyjną firaną, a roletą materiałową.

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc (Night & Day) to jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Jest to praktyczny system przesłon okiennych, pozwalający samodzielnie regulować rozproszenie światła w każdym wnętrzu. Tkaniny wykorzystywane przy produkcji rolet dzień i noc ułożone są w poziome pasy.

Plisy

Plisy to praktyczna, wszechstronna i dekoracyjna forma osłony okien. Idealnie pasuje do eleganckich i nowoczesnych wnętrz. Nasi Klienci używają ich w swoich salonach, sypialniach, kuchniach i łazienkach, a także coraz częściej w ogrodach zimowych i jako osłona okien dachowych (zamiennie do tradycyjnych rolet dachowych).

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to najpopularniejszy system wewnętrznych osłon okiennych. Stanowią one funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia.