Pergola SB 400 z dodatkowymi osłonami bocznymi

Pergola SB400 jest produktem polskiego producenta posiadającym obracane aluminiowe lamele, które w pozycji zamkniętej tworzą wytrzymałą przesłonę przeciwsłoneczną oraz przeciwdeszczową.

Projekt aranżacji przestrzeni grillowej na ogrodzie zrodził się przy współpracy z projektantem naszego klienta. W pierwszym etapie zamontowaliśmy pergolę wolnostojącą składającą się z trzech dachów lamelowych oraz jednej konstrukcji bez lameli. Nasz klient w okresie wakacyjnym planuje stworzenie w tym miejscu kuchni letniej dlatego pozostawienie jednej części bez dachu było tak ważnym elementem projektu.

Następnym etapem tworzenia powierzchni użytkowej naszego klienta było wyposażenie pergoli w dodatkowe systemy przesłon pergoli w postaci screenów oraz sunbreakerów. Wykorzystane elementy boczne pergoli stanowią idealną osłonę przeciwsłoneczną oraz przeciwwiatrową.

Finalnie nasz klient otrzymał w pełni funkcjonalną pergolę z obracanymi lamelami z system odprowadzenia wody opadowej oraz pionowymi przesłonami montowanymi do boku pergoli, tworząc w pełni elegancką i spójną przestrzeń.

Dla wszystkich fanów puzzli jako ciekawostkę mogę dodać, że wszystkie elementy pergoli zostały spakowane prawie w sto odrębnych kartonów :)

Ostatnio zmieniany wtorek, 04 luty 2020 17:39
(0 głosów)