Markizy wolnostojące - Markilux Planet
Markizy wolnostojące - Markilux Planet

Markizy wolnostojące - Markilux Planet

Markizy wolnostojące to coraz częściej wybierany produkt przez naszych klientów. Docelowo produkt ten został stworzony dla wszelkiego rodzaju segmentu gastronomicznego, restauracyjnego i hotelowego.
Coraz częściej jest także wybierany przez klientów indywidualnych. Ma on zastosowanie głównie wtedy jeśli nie ma możliwości montażu markizy do ściany lub chcemy zamontować markizę na ogródku, z dala od budynku. Właśnie w takich sytuacjach markiza wolnostojąca wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Bezpośrednią konkurencją markiz wolnostojących są wszelkiego rodzaju parasole. Główną zaletą markiz wolnostojących w porównaniu z parasolami są dużo większe możliwości gabarytowe markiz oraz dużo większa wytrzymałość i odporność (jednym stwierdzeniem można określić, że markizy wolnostojące to dużo bardziej atrakcyjny produkt).

Markizy wolnostojące wykonane są ze stelażu aluminiowego lub metalowego malowanego proszkowo. Sama konstrukcja do której potem dokładane są markizy powinna być zamontowany do podłoża stałego, wykonanego solidnie, a w przypadku dużych wymiarów markiz i konstrukcji musi być wykonany fundament pod „nogi”. Do tak zamontowanej konstrukcji możemy później dobierać sobie markizy, w zależności od potrzeb (możemy dobrać sobie markizy otwarte (schowane pod daszkiem), markizy w półkasecie lub kasecie albo pergole).

 Warto tutaj nadmienić, że firma Markilux od tego roku wprowadziła do sprzedaży produkt alternatywny dla parasoli i markiz wolnostojących. To innowacyjne rozwiązanie jest niezwykle ciekawe i jestem przekonany, że wzbudzi duże zainteresowanie wśród klientów.

Więcej na temat tego typu markiz znajdziecie Państwo tutaj -> 

Ostatnio zmieniany niedziela, 14 maj 2017 13:23
(0 głosów)