Zabudowa boczna - szyby bezramowe

W ostatnich latach coraz większą rolę na rynku polskim odgrywają pergole. Klasyczne zabudowy wolnostojące lub montowane do ściany mogą przesłaniać znacznie większe powierzchnie niż klasyczne markizy stąd tak wielkie zainteresowanie tego typu osłonami. Pergole zarówno w wersji wolnostojącej jak i montowanej do ściany umożliwiają zabudowę o dodatkowe systemy boczne w zależności od potrzeb.

 

Jednym z nich są szyby przesuwne niemieckiego producenta firmy Lewens. Szklana ściana wykonana ze szkla hartowanego 8 lub 10 mm jest najlepszą ochroną od wiatru a także innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ściany mogą składać się od 2 do 10 przesuwnych tafli szkła, które poruszają się po 2-, 3-, 4- lub 5-torowych prowadnicach w zależności od wymaganego wymiaru. Dodatkowo bezramowe szyby posiadają wybór ścian z otwieraniem i zamykaniem bocznym na jedną stronę lub od środka - wówczas tafle szyb przesuwane są w dwie strony.

Przy pergolach szklanych - jak np. Murano Vetro lub Puro z wymaganym kątem nachylenia dla odprowadzenia wody opadowej opcjonalnie istnieje możliwość przeszklenia pozostałego otworu trójkątnego tak, żeby wiatr lub ciepło wytworzone wewnątrz pergoli nie mogły przedostać się na zewnątrz pergoli. Przed naszym salonem pergola bioklimatyczna zyskała zabudowę szybami przesuwnymi niemieckiego producenta - do zaprezentowania mamy 5 tafli szyb, które przesuwają się w jedną stronę po 5 torowej szynie.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Przeźmierowie przy ulicy Leśnej 19a

Ostatnio zmieniany czwartek, 12 marzec 2020 20:20
(0 głosów)