Meble Rondo

Zbliżający się okres wiosenno-letni zachęca nas do częstszego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zarówno pergola jak i markiza pomogą nam stworzyć przyjemne i jedyne w swoim rodzaju miejsce do wypoczynku a dopełnieniem powinny być meble – i to jakie meble!

Przedstawiamy Państwu polskiego producenta mebli outdoorowych - firmę Rondo, której tradycja sięga lat dziewięćdziesiątych.

Podstawowym materiałem wykorzystywanym w procesie tworzenia tych przepięknych mebli jest robinia akacjowa. Drewno pozyskiwane jest wyłącznie z polskich lasów z zachowaniem norm FSC – odpowiedzialna gospodarka leśna. Warto wspomnieć, że cechuje je niesamowita twardość i piękne usłojenie. Elementy drewna znajdą Państwo we wszystkich kolekcjach wypoczynkowych oraz jadalnianych a w naszej ofercie dostępne są również meble wykonywane w połączeniu tego surowca z aluminium lub stalą.

Jako produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego wszystkie meble firmy Rondo cechuje wysoka wytrzymałości i odporność na warunki atmosferyczne. Do wypełnienia siedzisk oraz oparć użyta została wysokiej gramatury pianka, która gwarantuje szybkie wysychanie. Tworzywo posiada również właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne. Koniec z chowaniem poduszek w obawie przed deszczem.

W tak szczegółowo dopracowanym produkcie nie może zabraknąć tkaniny najwyższej jakości. Firma oferuje dwa rodzaje pokryć: Dralon - wodoodporną tkaninę w wersji podstawowej, oraz kolekcję poszyć Sunbrella Natte francuskiej firmy Dickson- produkt premium. Zarówno Dralon jak i Sunbrella są tkaninami wodoodpornymi , łatwymi w czyszczeniu, odpornymi na pleśń czy promieniowanie UV. W większości modeli obicie wyposażone jest z zamek błyskawiczny dzięki czemu materiał można prać w pralce. W razie konieczności, w przypadku francuskich tkanin , używać można również wybielaczy lub silnie działających środków czyszczących.

Większość kolekcji wypoczynkowych stworzonych zostało w systemie modułowym co pozwala na ich indywidualne dostosowywanie do Państwa potrzeb. Dzięki możliwości zmiany układu poszczególnych elementów meble możemy również dowolnie przestawiać- kombinacji jest naprawdę wiele.

W formie elementów dodatkowych czy też ozdobnych znajdą Państwo w naszej ofercie dodatki typu: doniczki, bujane fotele, lampiony, leżanki lub skrzynie ogrodowe.

Produkty zobaczyć i przetestować można na ekspozycji w naszych salonach sprzedaży: Poznań – ul. Leśna 19A Przeźmierowo, Łódź – ul. Rzgowska 100/102

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio zmieniany sobota, 14 marzec 2020 18:52
(0 głosów)

Artykuły powiązane