Spełnij swoje marzenie i ciesz się wyjątkową pergolą.
pergola TOP PRIMA

Spełnij swoje marzenie i ciesz się wyjątkową pergolą.

Wolnostojąca pergola aluminiowa TopPrima , umiejscowiona w ogrodzie Klienta. Wyposażenie boczne ściany w roletach screen, boczne przeszklenia w formie paneli przesuwnych, oświetlenie LED.

Pergola w pełni wykonana jest z profili aluminiowych. Kolor konstrukcji może być dowolny – pełna paleta RAL, w wielu przypadkach możliwość wykonania w strukturze.

Lamele obracane są elektrycznie za pomocą pilota o 130 stopni. Przy zamkniętym dachu mamy pełną ochronę przed słońcem, deszczem oraz śniegiem do 120 kg/mkw. Woda odprowadzana jest poprzez zintegrowany system rynien które umieszczone są w nogach pergoli.

Jeżeli chodzi o wyposażenie i można taką pergolę wyposażyć w oświetlenie LED w lamelach lub RGB po obwodzie. Boczne ściany zabudowane w formie rolet typu screen, paneli szklanych przesuwnych, paneli aluminiowych, sunbreakerów lub paneli przesuwnych wypełnionych drewnem cedrowym ułożonym poziomo.

Spełnij swoje marzenie i ciesz się wyjątkową pergolą
1 / 20

Jak przygotować podłoże?

Pergola może być w wersji wolnostojącej na 4 słupach, z montażem do ściany po jednej stronie a po drugiej na dwóch nogach lub jako sam dach wypełniający jakąś wnękę.Podłoże pod montaż słupów musi być wykonane z betonu – pod każdą nogę należy wykonać specjalny fundament.

Jaki jest standardowy wymiar, czy można zamówić dowolny wymiar?

Można w tej pergoli zamówić dowolny wymiar z dokładnością co do cm. Maksymalny wymiar pergoli w jednym module to 705 cm x 400 cm. Istnieje możliwość łączenia modułów.

Ile trwa czas oczekiwania?

Czas oczekiwania na pergolę to około 4-6 tygodni

Ile trwa sam montaż?

Montaż w zależności od zakresu prac trwa od 1 do kilku dni.

 

Ostatnio zmieniany sobota, 17 luty 2018 16:21
(0 głosów)